Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект адміністративних стендів з елементами державної символіки “Наше серце – Україна” (2010042)

Комплект адміністративних стендів для школи , адміністративні стенди для школи купити, замовити, Комплект административных стендов для школы, административные стенды для школы купить, заказать, Герої не вмирають, українська революція, революція 2014, Герои не умирают, Украинская революция, революция 2014, наша гордість України, наша гордость Украины,

Код: 2010042

Комплект адміністративних стендів “Наше серце – Україна”:

1. Наша гордість – 65х80 см, 2 кишеньки А4 – 490 грн.

2. Наше серце – Україна – 110х80 см – 635 грн.

3. Наша сила – 65х80 см, 2 кишеньки А4 – 490 грн.

Загальна ціна: 1615 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 1585 грн.

 

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.