Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів “Неоголошена війна” (2010045)

Комплект адміністративних стендів для школи , адміністративні стенди для школи купити, замовити, Комплект административных стендов для школы, административные стенды для школы купить, заказать, Герої не вмирають, українська революція, революція 2014, Герои не умирают, Украинская революция, революция 2014, наша гордість України, наша гордость Украины, неоголошена війна,

Код: 2010045

Комплект стендів “Неоголошена війна”:

1. Стенд “Неоголошена війна” – 133х96 см – 895 грн.

2. 2 кишеньки А4 без крил – по 35х40 см – по 175 грн/шт.

3. 2 кишеньки А4 з крилами – по 40х42 см – по 200 грн/шт.

Загальна ціна: 1645 грн. 

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 1580 грн.

 

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.