Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для кабінету правознавства (2041103)

Стенды для оформления школьных учебных кабинетов и коридоров, Комплект стендов для кабинета правоведения, Стенди для оформлення шкільних навчальних кабінетів і коридорів, Комплект стендів для кабінету правознавства, стенды для кабинета права, стенди для кабінету права
Код: 2041103

Стенди для кабінету правознавства (Стенды для кабинета правоведения):

1. Цитата 1 – 55х65 см – 315 грн.

2. Цитата 2 – 55х65 см – 315 грн.

3. Цитата 3 – 55х65 см – 315 грн.

Загальна ціна: 945 грн.

 

При замовленні цілого комплекту без змін загальна сума: 930 грн.

 

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.