Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для оформлення групи “Колосок” (1021003)

стенди для ДНЗ, стенди для садочка купити, стенди у групу замовити, стенды для ДУЗ, стенды для сада купить, стенды в группу заказать, стенди для дитячого садочка, стенды для детского сада, комплект стендів для оформлення групи, комплект стендов для оформления группы, родительский уголок купить, стенд для родителей заказать, стенд для батьків замовити, стенд в дитячий садочок, батьківський куточок купити, куточок природи, календар погоди, стенд куток чергових, куточок чергових для садочка, стенди для садочків, стенд уголок дежурных, уголок дежурных для детского сада, стенд наші ліжечка, стенд наші столики, наші стільці, стільчики, наші рушнички, стенд наши кроватки, стенд наши столики, наши стулья, стульчики, наши полотенца, наші горщики, наши горшочки, стенд вітаємо, стенд поздравляем, поздравительный стенд, стенд с днем рождения, стенд з днем народження, майстерня талантів, талановиті пальчики, стенд для ліплення, вправні рученята, стенд для малюнків, стенд для аплікацій, мастерская талантов, талантливые пальчики, стенд для лепки, искусные ручки, стенд для рисунков, стенд для аппликаций,

Код: 1021003

Комплект стендів для оформлення групи  (Комплект стендов для детского сада):

1. «Куток природи» – 70х60 см, 1 кишенька А5, 3 стрілочки, які крутяться – 410 грн.

2. «Куток чергових» –  72х53 см, 4 кишеньки 11х4 см – 380 грн.

3. «Вітаємо» –  55х50 см, 1 кишенька А5  – 265 грн.

4. «Наша творчість» – 146х99 см, 2 кишеньки 120х15 см – 1210 грн.

5. Комплект стендів для ліплення та ІЗО – 30 акрилових поличок для ліплення, 5 кишеньок А4  – 1515 грн. (5 кишеньок А4 – по 170 грн./шт., Діти – 70х50 см, 30 поличок – 665 грн.)

Загальна сума – 3780 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 3405 грн.

 

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.