Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для оформлення кабінету у НУШ (2020138)

Науково-педагогічний проект Інтелект України, нова програма початкової школи, Научно-педагогический проект Интеллект Украины, новая программа начальной школы, нова українська школа, НУШ, новая украинская школа, стенди для нової школи, посібники для нової школи, друк для нової школи, стенды для новой школы, пособия для новой школы, печать для новой школы, матеріали для нової української школи, материалы для новой украинской школы, фотообои, обои, оформление класса, кабинета, обої шпалери, фотошпалери, оформлення класу, кабінету, стенди для початкової школи замовити, стенди для школы, стенди для молодшої школи купити, стенды для начальной школы заказать, стенды для школы, стенды для младшей школы купить, Україна, Украина, сиди правильно, класний куток, куточок для батьків, державна символіка, календар погоди, кращі роботи, куточок читача, алфавіт, сиди правильно, классный уголок, уголок для родителей, государственная символика, календарь погоды, лучшие работы, уголок читателя, алфавіт, Україна, Украина, стенди для школи купити, стенди для школи замовити, стенди для кабінету, стенди для шкільного кабінету, оформлення кабінетів, оформлення шкільного кабінету, стенды для школы купить, стенды для школы заказать, стенды для кабинета, стенды для школьного кабинета, Україна, Украина,

Код: 2020138

Комплект стендів для оформлення кабінету у НУШ:

 

1. Комплект стендів «Класний куток»:

* Стрічка – 120х36 см – 350 грн.

* Діти – 51х51 см – 230 грн.

2 кишеньки А4 – по 32х41 см – по 160 грн./шт.

* 2 кишеньки А4 – по 36х40 см – по 170 грн./шт.

Загальна ціна: 1240 грн.  

 

2. Стенд для ліплення та малювання «Талановиті пальчики»– 75х50 см, 1 об’ємна кишенька А5 для виставки робіт з малювання та аплікації, 23 акрилові полички для ліпки – 630 грн.

 

3. Комплект стендів «Вітаємо»:

* Стрічка – 60х13 см – 70 грн.

* Діти – 30х35 см – 105 грн.

* 2 кишеньки А5 – по 23х30 см кожна – по 100 грн./шт.

Загальна ціна: 375 грн.

 

Загальна ціна всього комплекту – 2245 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 2065 грн.

 

Для виготовлення основи стенду використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.