Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Для мам і тат…(1020928)

стенди для ДНЗ, стенди для садочка купити, стенди у групу замовити, стенды для ДУЗ, стенды для сада купить, стенды в группу заказать, стенди для дитячого садочка, стенды для детского сада, родительский уголок купить, стенд для родителей заказать, стенд для батьків замовити, стенд в дитячий садочок, батьківський куточок купити, стенди для садочків, стенды для садиков, стенди для ДНЗ, стенды для ДУЗ,

Код: 1020928 (ромашки)

Стенд “Для мам і тат, що ведуть до нас малят”:

1. Ромашки з кишеньками А4 – 4 шт. – по 230 грн./шт.

2. Стрічка – 365  грн.

Загальна сума комплекту з ромашками – 1285 грн.

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 1250 грн.

 

Код: 1020928 (дзвіночки)

Стенд “Для мам і тат, що ведуть до нас малят”:

1. Дзвіночки з кишеньками А4 – 4 шт. – по 265 грн./шт.

2. Стрічка – 375 грн.

Загальна сума комплекту з дзвіночками – 1435 грн.

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 1395 грн.

 

 

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.