Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Стенд «Оголошення» (2080002)

коркова поверхня, корок, пробковая поверхность, пробка, оголошення, Науково-педагогічний проект Інтелект України, нова програма початкової школи, Научно-педагогический проект Интеллект Украины, новая программа начальной школы, нова українська школа, НУШ, новая украинская школа, стенди для нової школи, посібники для нової школи, друк для нової школи, стенды для новой школы, пособия для новой школы, печать для новой школы, матеріали для нової української школи, материалы для новой украинской школы,

Код: 2080002

А) Оголошення – 52х37 см, 1 кишенька А4 – 215 грн.

Б) Оголошення – 52х37 см, коркова поверхня, розміром А4 – 250 грн.

 

А) Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Б) Оптимізувати навчальний процес і, зокрема, засоби наочності, Ви може за допомогою такого багатофункціонального матеріалу як коркові дошки, або коркові елементи на будь-якому інформаційному стенді. Це дає змогу швидко змінювати інформацію на стендах, зробити їх ще цікавішими, яскравішими та сучаснішими. Основа – пластик ПВХ (товщиною 3 мм) + коркова поверхня (товщиною 5 мм). За допомогою звичайних канцелярських кнопок Ви можете розмістити будь-який матеріал.

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.