Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для початкової школи (2020097)

Науково-педагогічний проект Інтелект України, нова програма початкової школи, Научно-педагогический проект Интеллект Украины, новая программа начальной школы, нова українська школа, НУШ, новая украинская школа, стенди для нової школи, посібники для нової школи, друк для нової школи, стенды для новой школы, пособия для новой школы, печать для новой школы, матеріали для нової української школи, материалы для новой украинской школы, стенди для початкової школи замовити, стенди для школы, стенди для молодшої школи купити, стенды для начальной школы заказать, стенды для школы, стенды для младшей школы купить, Україна, Украина, сиди правильно, класний куток, куточок для батьків, державна символіка, календар погоди, кращі роботи, куточок читача, алфавіт, сиди правильно, классный уголок, уголок для родителей, государственная символика, календарь погоды, лучшие работы, уголок читателя, алфавіт, Україна, Украина, стенди для школи купити, стенди для школи замовити, стенди для кабінету, стенди для шкільного кабінету, оформлення кабінетів, оформлення шкільного кабінету, стенды для школы купить, стенды для школы заказать, стенды для кабинета, стенды для школьного кабинета, Україна, Украина,

Код: 2020097

Комплект стендів для початкової школи:

1. Класний куточок – 126х120 см, 1 кишенька А4, 4 кишеньки А5 – 1185 грн.

2. Державна символіка України – 60х66 см – 345 грн.

3. Для батьків – 60х66 см, 1 кишенька А4, 1 кишенька А5 – 410 грн.

4. Компоненти дій – 60х66 см – 345 грн.

5. Одиниці виміру маси / довжини – 65х60 см – 340 грн.

6. Одиниці виміру часу – 66х60 см – 345 грн.

7. Календар природи – 60х66 см, 1 кишенька А5, 3 стрілочки, які крутяться – 430 грн.

8. Частини мови – 60х66 см – 345 грн.

Загальна сума: 3745 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 3485 грн.

 

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.