Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Дидактичний магнітний посібник “Прісна водойма” (1030038)

стенди для ДНЗ купити, стенди для ДНЗ замовити, стенди для дитячого садка, посібник для ДНЗ купити, посібники для дитячого садочку заказать, пособие для ДУЗ купить, пособия для детского сада замовити, Україна, Украина,

Код: 1030038

Дидактичний магнітний посібник “Прісна водойма”

Відповідно до теми посібника, в комплект додаються ламіновані картинки на магнітах, які зручно кріпляться до основи в будь-якому місці.

Дидактичний магнітний посібник “Прісна водойма”

Використовуючи, в своїй роботі, посібник “Прісна водойма”, Ви забезпечуєте діткам цікаве ознайомлення з жителями рік, ставків та прилеглих територій.

Код: 1030038

1. Ціна основи – 60х60см – 540 грн.

2. 2 ламінованих аркуші А4 з магнітами: 40 грн.

Загальна ціна: 580 грн.

 

Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.