Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Відгуки


Замовляла стенди з української мови та літератури. Дуже сподобались. Точнісінько такі ж яскраві, красиві, як на сайті. Тому дуже Вам дякую за якість, оперативність, уміння швидко вирішити проблеми, які, на жаль, сталися (один стенд був пошкоджений, але це провина перевізника)!Дякую! Рекомендую.

Леся,

Дуже задоволена отриманим стендом. Буду рекомендувати . Дякую за якісне та швидке замовлення.

Оксана ,НЕТІШИН,

Щиро дякую за стенди для кабінету історії. Вони оригінальні за дизайном, виготовлені якісно, інформаційний матеріал цілком відповідає програмі. Дуже задоволена швидким терміном виконання заказу. Особиста подяка Олені Феліксівні. Колективу бажаю творчої наснаги в роботі
Таміла, Одеська область, Великоплосківський НВК.

Таміла, Великоплоське Одеська область

Дуже дякую вам за вашу працю. Отримала дуже гарний стенд(класний куток). Все було дуже надійно запаковано, чесно кажучи хвилювалась, але все гаразд .Рекомендую, не бійтесь, замовляйте.

Світлана Душко, Кам'янське (Дніпродзержинськ)

Шановні співробітники avkstend, дякую вам за вашу професійну роботу! Стенди виготовили за моїми побажаннями швидко і якісно. Пакування прекрасне. Дуже задоволена, дякую!

Алла, сел. Ярова

Щиро дякую за вчасну і якісну роботу! Особлива подяка дівчатам , які брали замовлення. Буду ще звертатись і рекомендувати колегам.

Оксана, м.Кролевець

Хотим присоединиться к положительным отзывам о стендах и работе компании.Стенды получились очень красивые и яркие.И отдельная благодарность за кратчайшие сроки достави! ОНВК№67 Одесса

ОНВК №67,

Ти шукаєш стенди в гуглі,
на сторінках у VK?
Зупинись: ми презентуєм:
Кращі стенди в АВК!!!!

Дякуємо за роботу. Успіхів і творчої наснаги!!!

Завадська Людмила,

Щиро дякую за прекрасну роботу. Замовила 16 стендів у свій кабінет. Все виготовлено на високому рівні. Рекомендую всім замовляти стенди саме на цьому сайті, адже тут великий вибір матеріалу, прекрасний друк, сучасне і якісне оформлення, швидка доставка.

Ірина,

- Дякуємо за гарний стенд в нашу групу в садочку! Рекомендую, швидко та якісно!

Марина, Чернівці,

Щиро дякую за стенди для театральної студії "Зорепад". Робота виконана швидко та якісно. Стенди дуже сподобалися і вихованця, і батькам, і колегам. Виглядають сучасно і естетично.
Бажаю Вам творчих успіхів і процвітання. Найближчим часом замовлю стенди для кабінету світової літератури.
З вдячністю, Леся Сич

Леся Сич,

Дуже дякую за значки,для наших першокласників. Робота виконана ідеально,в корткі терміни і найголовніше що прислухалися до наших побажань. Також хочу відмітити відмінну роботу дівчат по телефону. Вони дуже уважні і ввічливі. Дякую.

Анна, Клевань

Спасибо за стенды для кабинета начальной школы. Качественно, красиво, ярко. Изготовили и доставили в короткие сроки. Приятные и вежливые менеджеры. ЗОШ № 92 г. Одесса.

Остапчук Оксана, Одесса

Сьогодні отримала набір стендів для кабінету англійської мови та державні символи. Дякую за чудову роботу: стенди красиві та якісні. Компанія АВКстенд потурбувалася про якісне пакування стендів для доставки. Дівчатка, які приймали замовлення, дуже привітні. Дякую!!!

Маркова Вікторія, с. Музикіка, Херсонська обл.

Доброго дня.Дуже дякую за стенди.Отримала чудові ,сучасні стенди для початкових класів.Дуже задоволена дівчатами які оперативно,з високим професіоналізмом виконували свою роботу.Сподобалось ,що ви потурбувались щоб стенди прийшли неушкоджені.якісно спаковані.Бажаю Вам успіхів і процвітання у Вашій роботі.Молодці!!!

Марина, C.Малі Копані,Голопристанського р-ну,Херсонської обл.

 

 

Будь-ласка заповніть поля розташовані нижче
Обов"язкові поля відмічені *