Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Відгуки


Щиро дякую за стенди для кабінету історії. Вони оригінальні за дизайном, виготовлені якісно, інформаційний матеріал цілком відповідає програмі. Дуже задоволена швидким терміном виконання заказу. Особиста подяка Олені Феліксівні. Колективу бажаю творчої наснаги в роботі
Таміла, Одеська область, Великоплосківський НВК.

Таміла, Великоплоське Одеська область

Шановні панове - співробітники фірми avkstend! Хочу вам щиро
подякувати за прекрасно зроблену Вами роботу! Сьогодні розвісила
стенди в кабінеті і отримала велику насолоду від того, що Ви зробили
все швидко , якісно, професійно, врахувавши всі мої побажання і
пропозиції. Дійшло все в прекрасному вигляді, упаковка чудова,
фурнітури вистачило, усе таке, як треба! Приємно здивована, буду
рекомендувати Вашу фірму всім, і обов'язково ще звернуся до вас, тому
що маю багато ідей.
З великою повагою і вдячністю Черноусова Ліна Миколаївна
м. Дніпропетровськ.

Черноусова Ліна Миколаївна м. Дніпропетровськ. ,

Замовляли стенди в сільську раду.Дуже вдячні компанії за якісну роботу
Стенди дуже гарні, мають повний комплект кріплення.Консультанти врахували всі наші побажання.А головне що доіхали без пошкоджень.Спасибі велике!!!Ободівська сільська рада рекомендує стенди компанії АВК стенд.

Ольга, c.Ободи Білопільський район Сумська область

Дуже вдячна вам. Рекомендую.стенд супер.

алена, киев

Вже замовили для нашої школи другий комплект стендів в предметний кабінет. Стенди високої якості. гарний дизайн, поліграфія.
Високий науковий зміст та відповідність шкільній програмі. Рекомендую всім. Одні з найкращих стендів в Україні. Дуже вдячні компанії АВК-стенд.

Юрій Лушин, м. Миргород Полтавська область

Дякую за стенди для кабінету біології. Дуже гарні, високої якості.Прийшли надійно запаковані, дуже швидко.Дякуємо за бездоганну роботу.

Лілія,

Дуже дякую вам за вашу працю. Отримала дуже гарний стенд(класний куток). Все було дуже надійно запаковано, чесно кажучи хвилювалась, але все гаразд .Рекомендую, не бійтесь, замовляйте.

Світлана Душко, Кам'янське (Дніпродзержинськ)

Спасибо всем работникам этой компании АВК стенд,а дминистрации и особая благодарность дизайнерам за терпение и прихоти моему заказу. Спасибо за понимание, за четкость выполнение работы,за оформление, за быстроту и доставку. Рекомендую 100%.

Инна, пгт Березнеговатое

-Щиро дякуємо за швидку і красиву роботу!Замовляли стенди у кабінет світової літератури. Дуже сподобалися, якість бездоганна, стенди гарні, кольори яскраві. Будемо рекомендувати вашу компанію своїм колегам.

Валентина,

Дякую за стенди. Якісно, оперативно. Сучасний дизайн, яскраві кольри. Удачі і процвітання вашій команді. Так тримати!

Катерина,

Щиро дякую за стенди для театральної студії "Зорепад". Робота виконана швидко та якісно. Стенди дуже сподобалися і вихованця, і батькам, і колегам. Виглядають сучасно і естетично.
Бажаю Вам творчих успіхів і процвітання. Найближчим часом замовлю стенди для кабінету світової літератури.
З вдячністю, Леся Сич

Леся Сич,

Отримали наше замовлення. Все чудово! Якість відмінна! Нам дуже приємно з Вами співпрацювати! Сподіваємось, що це було перше, але не останнє замовлення! Щиро дякуємо!

Климчук Наталія,

Стенды красочные, качественные, очень понравились!

Короткова Светлана Григорьевна,

Огромное спасибо за высокопрофессиональное выполнение заказа-стенды для кафедры иностранных языков лицея.Корректное общение и желание удовлетворить запросы клиента-залог будущего сотрудничества нашего коллектива с компанией АВК!

Багатопрофільний Ліцей,

Щиро дякую за прекрасну роботу. Замовила 16 стендів у свій кабінет. Все виготовлено на високому рівні. Рекомендую всім замовляти стенди саме на цьому сайті, адже тут великий вибір матеріалу, прекрасний друк, сучасне і якісне оформлення, швидка доставка.

Ірина,

 

 

Будь-ласка заповніть поля розташовані нижче
Обов"язкові поля відмічені *