Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Відгуки


Доброго дня! Хочу поділитися своїми враженнями від співробітництва з компанією АВКстенд. Я замовляла серію стендів, присвячених 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. В мене були деякі зауваження щодо текстового оформлення одного із стендів, всі мої зауваження і побажання взяли до уваги і недоліки були усунені. Була приємно здивована, що вже через тиждень готові стенди були у поштовому відділенні мого міста. Дякую Вашій компанії за індивідуальний підхід до клієнтів, оперативність і високий професіоналізм!

Юлія,

Доброго дня! Від імені батьківського комітету висловлюю щиру подяку за швидке і якісне виготовлення стендів (замовлення № 5869) та за високий рівень обслуговування, в т.ч. за надійне пакування стендів для доставки.

Рощупкін Олег, м.Кам'янець-Подільський.,
 
Щиро дякуємо за стенди. Робота якісна, виконано за короткий термін, якісно запаковано для транспортування. Наснаги в подальшій роботі. З Різдвом та Новим роком!
Колектив Вугледарської ЗОШ № 3

Наталя,

Доброго дня! Щиро дякуємо працівникам AVKSTEND за гарну роботу. Стенди якісні, сучасні, естетичні, дуже сподобалися . Дякуємо всім працівникам за високий професіоналізм, культуру спілкування, індивідуальний підхід до замовлення . Бажаємо AVKSTEND успіхів і процвітання. Найщиріші привітання з Новим роком та Різдвом!

Наталія Хазай, селище Комишня Миргородський район

Доброго дня! Щиро дякуємо фірмі AVKSTEND за чудово зроблену роботу. Стенди сучасні, естетичні, сподобалися всім. Дякуємо всім працівникам, особливо дизайнеру, за високий професіоналізм, індивідуальний підхід до замовлення та оперативність. Окремо дякуємо за упаковку.
Бажаємо AVKSTEND успіхів і процвітання. Найближчим часом плануємо замовити наступні стенди.
З повагою школа № 3-колегіум, м. Сміла

Тетяна Анатоліївна Карло, Сміла

Добрий день! Дякую за замовлення. Якість та сервіс приємно вразили. Надаю фотозвіт

Олена, Муровані Курилівці

Замовляла стенди з української мови та літератури. Дуже сподобались. Точнісінько такі ж яскраві, красиві, як на сайті. Тому дуже Вам дякую за якість, оперативність, уміння швидко вирішити проблеми, які, на жаль, сталися (один стенд був пошкоджений, але це провина перевізника)!Дякую! Рекомендую.

Леся,

Дуже вдячна вам. Рекомендую.стенд супер.

алена, киев

Доброго дня! Хочу подякувати за професійну та якісну роботу, гарний дизайн та інформаційне наповнення. Ми замовляли стенди в кабінет української мови та літератури. Роботою задоволені. Замовлення виконали швидко та якісно, доставка Новою поштою недорого. Стенди гарно запаковані,, пошкоджень немає. Хотілось побажати запроваджувати систему знижок для постійних клієнтів. Успіхів!

Юрій Лушин, м. Миргород Полтавська область

Дуже задоволена отриманим стендом. Буду рекомендувати . Дякую за якісне та швидке замовлення.

Оксана ,НЕТІШИН,

Ти шукаєш стенди в гуглі,
на сторінках у VK?
Зупинись: ми презентуєм:
Кращі стенди в АВК!!!!

Дякуємо за роботу. Успіхів і творчої наснаги!!!

Завадська Людмила,

Вже замовили для нашої школи другий комплект стендів в предметний кабінет. Стенди високої якості. гарний дизайн, поліграфія.
Високий науковий зміст та відповідність шкільній програмі. Рекомендую всім. Одні з найкращих стендів в Україні. Дуже вдячні компанії АВК-стенд.

Юрій Лушин, м. Миргород Полтавська область

Дякую за стенди для кабінету біології. Дуже гарні, високої якості.Прийшли надійно запаковані, дуже швидко.Дякуємо за бездоганну роботу.

Лілія,

Шановні співробітники avkstend, дякую вам за вашу професійну роботу! Стенди виготовили за моїми побажаннями швидко і якісно. Пакування прекрасне. Дуже задоволена, дякую!

Алла, сел. Ярова

Доброго дня.Дуже дякую за стенди.Отримала чудові ,сучасні стенди для початкових класів.Дуже задоволена дівчатами які оперативно,з високим професіоналізмом виконували свою роботу.Сподобалось ,що ви потурбувались щоб стенди прийшли неушкоджені.якісно спаковані.Бажаю Вам успіхів і процвітання у Вашій роботі.Молодці!!!

Марина, C.Малі Копані,Голопристанського р-ну,Херсонської обл.

 

 

Будь-ласка заповніть поля розташовані нижче
Обов"язкові поля відмічені *