Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Відгуки


Огромное спасибо за высокопрофессиональное выполнение заказа-стенды для кафедры иностранных языков лицея.Корректное общение и желание удовлетворить запросы клиента-залог будущего сотрудничества нашего коллектива с компанией АВК!

Багатопрофільний Ліцей,

Дуже задоволена отриманим стендом. Буду рекомендувати . Дякую за якісне та швидке замовлення.

Оксана ,НЕТІШИН,

Замовляла стенди з української мови та літератури. Дуже сподобались. Точнісінько такі ж яскраві, красиві, як на сайті. Тому дуже Вам дякую за якість, оперативність, уміння швидко вирішити проблеми, які, на жаль, сталися (один стенд був пошкоджений, але це провина перевізника)!Дякую! Рекомендую.

Леся,

-Щиро дякую Вам за гарну роботу! Всі стенди якісні та красиві! Замовляла стенди для початкових класів. Ще раз дякую!!!


Дуже дякую за значки,для наших першокласників. Робота виконана ідеально,в корткі терміни і найголовніше що прислухалися до наших побажань. Також хочу відмітити відмінну роботу дівчат по телефону. Вони дуже уважні і ввічливі. Дякую.

Анна, Клевань

Сьогодні отримала набір стендів для кабінету англійської мови та державні символи. Дякую за чудову роботу: стенди красиві та якісні. Компанія АВКстенд потурбувалася про якісне пакування стендів для доставки. Дівчатка, які приймали замовлення, дуже привітні. Дякую!!!

Маркова Вікторія, с. Музикіка, Херсонська обл.

- Дякуємо за гарний стенд в нашу групу в садочку! Рекомендую, швидко та якісно!

Марина, Чернівці,

Щиро дякую за прекрасну роботу. Замовила 16 стендів у свій кабінет. Все виготовлено на високому рівні. Рекомендую всім замовляти стенди саме на цьому сайті, адже тут великий вибір матеріалу, прекрасний друк, сучасне і якісне оформлення, швидка доставка.

Ірина,

-Дякую за стенди для кабінету біології. Сьогодні розвісили. Стенди гарні. Але дещо засмутилась, під час перевозки пошкодились на двох стендах кути. " Нова пошта" погано виконує свої обов'язки. Побажання ретельно запаковувати кути.

Наталія,

Доброго дня! Хочу подякувати за професійну та якісну роботу, гарний дизайн та інформаційне наповнення. Ми замовляли стенди в кабінет української мови та літератури. Роботою задоволені. Замовлення виконали швидко та якісно, доставка Новою поштою недорого. Стенди гарно запаковані,, пошкоджень немає. Хотілось побажати запроваджувати систему знижок для постійних клієнтів. Успіхів!

Юрій Лушин, м. Миргород Полтавська область

Педагогічний та учнівський колектив школи-інтернату висловлює вдячність та щиру подяку всім працівникам компанії АВК стенд за виготовлені для школи стенди та таблички для класів і кабінетів. Заказ було виготовлено швидко, враховано всі наші побажання, ще й отримали велику знижку, що дуже важливо для нас.
Нехай світлими і чистими будуть Ваші помисли, а всі справи добрими. Віддані нам тепло і душевна доброта обов’язково повернуться до Вас. Хай всім Вам завжди щастить у житті і в роботі, хай біди і негаразди обминають Ваш дім.

З повагою від імені учнів та співробітників школи-інтернату.

Махура Світлана, м. Кремінна

Дякую за стенди для кабінету біології. Дуже гарні, високої якості.Прийшли надійно запаковані, дуже швидко.Дякуємо за бездоганну роботу.

Лілія,
 
- Спасибі, дуже сподобалося. Сьогодні отримали та вже и розмістили у класі. Фото додається. Були здивовані тим, що додавалося й кріплення. Ще раз дякую!!!

Надежда,

-Щиро дякуємо за швидку і красиву роботу!Замовляли стенди у кабінет світової літератури. Дуже сподобалися, якість бездоганна, стенди гарні, кольори яскраві. Будемо рекомендувати вашу компанію своїм колегам.

Валентина,

Хотим присоединиться к положительным отзывам о стендах и работе компании.Стенды получились очень красивые и яркие.И отдельная благодарность за кратчайшие сроки достави! ОНВК№67 Одесса

ОНВК №67,

 

 

Будь-ласка заповніть поля розташовані нижче
Обов"язкові поля відмічені *