Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Відгуки


Ти шукаєш стенди в гуглі,
на сторінках у VK?
Зупинись: ми презентуєм:
Кращі стенди в АВК!!!!

Дякуємо за роботу. Успіхів і творчої наснаги!!!

Завадська Людмила,

Замовляла стенди з української мови та літератури. Дуже сподобались. Точнісінько такі ж яскраві, красиві, як на сайті. Тому дуже Вам дякую за якість, оперативність, уміння швидко вирішити проблеми, які, на жаль, сталися (один стенд був пошкоджений, але це провина перевізника)!Дякую! Рекомендую.

Леся,

Шановні панове - співробітники фірми avkstend! Хочу вам щиро
подякувати за прекрасно зроблену Вами роботу! Сьогодні розвісила
стенди в кабінеті і отримала велику насолоду від того, що Ви зробили
все швидко , якісно, професійно, врахувавши всі мої побажання і
пропозиції. Дійшло все в прекрасному вигляді, упаковка чудова,
фурнітури вистачило, усе таке, як треба! Приємно здивована, буду
рекомендувати Вашу фірму всім, і обов'язково ще звернуся до вас, тому
що маю багато ідей.
З великою повагою і вдячністю Черноусова Ліна Миколаївна
м. Дніпропетровськ.

Черноусова Ліна Миколаївна м. Дніпропетровськ. ,

Доброго дня! Щиро дякуємо фірмі AVKSTEND за чудово зроблену роботу. Стенди сучасні, естетичні, сподобалися всім. Дякуємо всім працівникам, особливо дизайнеру, за високий професіоналізм, індивідуальний підхід до замовлення та оперативність. Окремо дякуємо за упаковку.
Бажаємо AVKSTEND успіхів і процвітання. Найближчим часом плануємо замовити наступні стенди.
З повагою школа № 3-колегіум, м. Сміла

Тетяна Анатоліївна Карло, Сміла

Стенды красочные, качественные, очень понравились!

Короткова Светлана Григорьевна,

-Щиро дякуємо за швидку і красиву роботу!Замовляли стенди у кабінет світової літератури. Дуже сподобалися, якість бездоганна, стенди гарні, кольори яскраві. Будемо рекомендувати вашу компанію своїм колегам.

Валентина,
 
- Спасибі, дуже сподобалося. Сьогодні отримали та вже и розмістили у класі. Фото додається. Були здивовані тим, що додавалося й кріплення. Ще раз дякую!!!

Надежда,

Мені сподобалась професійна, відповідальна своєчасна робота колективу Компанії AVK-stend і саме головне, щира відкритість до клієнта – бути почутим. Таке ставлення до клієнта надає мотивацію на подальшу співпрацю і рекомендацію.
З Повагою, комерційний директор
Company PPH ŻEL- POL spółka z.o.o. / POLAND

Станіслав ,

-Замовляла комплект стендів "Тарас Шевченко". Сьогодні отримала своє замовлення Новою поштою. Дуже вдячна компанії за гарну роботу. Якість стендів та обслуговування на висоті. Стенди яскраві, дуже гарно виглядають. В комплекті був набір кріплень і каталоги з продукцією, що стало приємною несподіванкою. Окремо хочу подякувати за гарну упаковку, дуже переживала, щоб при пересилці стенди не поламались, але все гаразд. Обов"язково буду ще звертатись в компанію і колегам рекомендувати. 

Оксана,

Одержала замовлення. Коли відкрила, була приємно здивована. Не сподівалася, що вони на стільки гарні в оригіналі. Робота високої якості. Стенди просто супер! Замовляйте і не прогадаєте!!!

Oksana, Тернопільська обл.

Дуже дякую вам за вашу працю. Отримала дуже гарний стенд(класний куток). Все було дуже надійно запаковано, чесно кажучи хвилювалась, але все гаразд .Рекомендую, не бійтесь, замовляйте.

Світлана Душко, Кам'янське (Дніпродзержинськ)

Вже замовили для нашої школи другий комплект стендів в предметний кабінет. Стенди високої якості. гарний дизайн, поліграфія.
Високий науковий зміст та відповідність шкільній програмі. Рекомендую всім. Одні з найкращих стендів в Україні. Дуже вдячні компанії АВК-стенд.

Юрій Лушин, м. Миргород Полтавська область

Замовляла в дитячий садок наклейки на шафи.Якість чудова, обслуговування супер.Що саме характерно, що вони є прорізними в багатьох виробників такої послуи немає (називається вирізай сам) Дякую вам за роботу.Рекомендую.

Олена, Боярка

Швидко, якісно, надійно! Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Цена и описание актуальны
Заказ выполнен в срок
Связались в течение дня

Жмурко Мар’яна,

Сьогодні отримала набір стендів для кабінету англійської мови та державні символи. Дякую за чудову роботу: стенди красиві та якісні. Компанія АВКстенд потурбувалася про якісне пакування стендів для доставки. Дівчатка, які приймали замовлення, дуже привітні. Дякую!!!

Маркова Вікторія, с. Музикіка, Херсонська обл.

 

 

Будь-ласка заповніть поля розташовані нижче
Обов"язкові поля відмічені *