Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Відгуки


Дякую за стенди. Якісно, оперативно. Сучасний дизайн, яскраві кольри. Удачі і процвітання вашій команді. Так тримати!

Катерина,

Доброго дня! Щиро дякуємо фірмі AVKSTEND за чудово зроблену роботу. Стенди сучасні, естетичні, сподобалися всім. Дякуємо всім працівникам, особливо дизайнеру, за високий професіоналізм, індивідуальний підхід до замовлення та оперативність. Окремо дякуємо за упаковку.
Бажаємо AVKSTEND успіхів і процвітання. Найближчим часом плануємо замовити наступні стенди.
З повагою школа № 3-колегіум, м. Сміла

Тетяна Анатоліївна Карло, Сміла

Мені сподобалась професійна, відповідальна своєчасна робота колективу Компанії AVK-stend і саме головне, щира відкритість до клієнта – бути почутим. Таке ставлення до клієнта надає мотивацію на подальшу співпрацю і рекомендацію.
З Повагою, комерційний директор
Company PPH ŻEL- POL spółka z.o.o. / POLAND

Станіслав ,

Одержала замовлення. Коли відкрила, була приємно здивована. Не сподівалася, що вони на стільки гарні в оригіналі. Робота високої якості. Стенди просто супер! Замовляйте і не прогадаєте!!!

Oksana, Тернопільська обл.

Сьогодні отримала набір стендів для кабінету англійської мови та державні символи. Дякую за чудову роботу: стенди красиві та якісні. Компанія АВКстенд потурбувалася про якісне пакування стендів для доставки. Дівчатка, які приймали замовлення, дуже привітні. Дякую!!!

Маркова Вікторія, с. Музикіка, Херсонська обл.

-Щиро вдячна Вам за замовлення!!! Вчора отримала. Все дойшло цілим і неушкодженим, бо було добре запаковане. Ще раз, дякую за співпрацю!!!!!

Анастасія Кабальнова,

Замовляли стенди в сільську раду.Дуже вдячні компанії за якісну роботу
Стенди дуже гарні, мають повний комплект кріплення.Консультанти врахували всі наші побажання.А головне що доіхали без пошкоджень.Спасибі велике!!!Ободівська сільська рада рекомендує стенди компанії АВК стенд.

Ольга, c.Ободи Білопільський район Сумська область

Хотим присоединиться к положительным отзывам о стендах и работе компании.Стенды получились очень красивые и яркие.И отдельная благодарность за кратчайшие сроки достави! ОНВК№67 Одесса

ОНВК №67,

Спасибо за стенды для кабинета начальной школы. Качественно, красиво, ярко. Изготовили и доставили в короткие сроки. Приятные и вежливые менеджеры. ЗОШ № 92 г. Одесса.

Остапчук Оксана, Одесса

Від імені батьківського комітету класу (ЗОШ № 5 м.Кам'янець-Подільський) дякую за якісне та швидке виконання замовлення і надійне пакування (стенди для кабінету української мови та літератури). Послугами АВК успішно користуємось вдруге.

Рощупкін Олег Борисович ,

Дуже дякую вам за вашу працю. Отримала дуже гарний стенд(класний куток). Все було дуже надійно запаковано, чесно кажучи хвилювалась, але все гаразд .Рекомендую, не бійтесь, замовляйте.

Світлана Душко, Кам'янське (Дніпродзержинськ)
 
Щиро дякуємо за стенди. Робота якісна, виконано за короткий термін, якісно запаковано для транспортування. Наснаги в подальшій роботі. З Різдвом та Новим роком!
Колектив Вугледарської ЗОШ № 3

Наталя,

Доброго дня.Дуже дякую за стенди.Отримала чудові ,сучасні стенди для початкових класів.Дуже задоволена дівчатами які оперативно,з високим професіоналізмом виконували свою роботу.Сподобалось ,що ви потурбувались щоб стенди прийшли неушкоджені.якісно спаковані.Бажаю Вам успіхів і процвітання у Вашій роботі.Молодці!!!

Марина, C.Малі Копані,Голопристанського р-ну,Херсонської обл.

Доброго дня! Від імені батьківського комітету висловлюю щиру подяку за швидке і якісне виготовлення стендів (замовлення № 5869) та за високий рівень обслуговування, в т.ч. за надійне пакування стендів для доставки.

Рощупкін Олег, м.Кам'янець-Подільський.,

Огромное спасибо за высокопрофессиональное выполнение заказа-стенды для кафедры иностранных языков лицея.Корректное общение и желание удовлетворить запросы клиента-залог будущего сотрудничества нашего коллектива с компанией АВК!

Багатопрофільний Ліцей,

 

 

Будь-ласка заповніть поля розташовані нижче
Обов"язкові поля відмічені *