Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Відгуки


Чудова робота. Швидко, якісно, красиво. Дякую!

Світлана, Волинь,

- Дякуємо за гарний стенд в нашу групу в садочку! Рекомендую, швидко та якісно!

Марина, Чернівці,
 
Щиро дякуємо за стенди. Робота якісна, виконано за короткий термін, якісно запаковано для транспортування. Наснаги в подальшій роботі. З Різдвом та Новим роком!
Колектив Вугледарської ЗОШ № 3

Наталя,

Доброго дня! Хочу подякувати за професійну та якісну роботу, гарний дизайн та інформаційне наповнення. Ми замовляли стенди в кабінет української мови та літератури. Роботою задоволені. Замовлення виконали швидко та якісно, доставка Новою поштою недорого. Стенди гарно запаковані,, пошкоджень немає. Хотілось побажати запроваджувати систему знижок для постійних клієнтів. Успіхів!

Юрій Лушин, м. Миргород Полтавська область

Щиро дякую за стенди для театральної студії "Зорепад". Робота виконана швидко та якісно. Стенди дуже сподобалися і вихованця, і батькам, і колегам. Виглядають сучасно і естетично.
Бажаю Вам творчих успіхів і процвітання. Найближчим часом замовлю стенди для кабінету світової літератури.
З вдячністю, Леся Сич

Леся Сич,

Щиро дякую,за табличку,дуже сподобалась.Якість хороша,.Обов*язково буду ще замовляти.

Сергій, с.Гоголеве,Полтавська обл.

-Щиро дякуємо за швидку і красиву роботу!Замовляли стенди у кабінет світової літератури. Дуже сподобалися, якість бездоганна, стенди гарні, кольори яскраві. Будемо рекомендувати вашу компанію своїм колегам.

Валентина,

Вже замовили для нашої школи другий комплект стендів в предметний кабінет. Стенди високої якості. гарний дизайн, поліграфія.
Високий науковий зміст та відповідність шкільній програмі. Рекомендую всім. Одні з найкращих стендів в Україні. Дуже вдячні компанії АВК-стенд.

Юрій Лушин, м. Миргород Полтавська область

Шановні співробітники avkstend, дякую вам за вашу професійну роботу! Стенди виготовили за моїми побажаннями швидко і якісно. Пакування прекрасне. Дуже задоволена, дякую!

Алла, сел. Ярова

-Замовляла комплект стендів "Тарас Шевченко". Сьогодні отримала своє замовлення Новою поштою. Дуже вдячна компанії за гарну роботу. Якість стендів та обслуговування на висоті. Стенди яскраві, дуже гарно виглядають. В комплекті був набір кріплень і каталоги з продукцією, що стало приємною несподіванкою. Окремо хочу подякувати за гарну упаковку, дуже переживала, щоб при пересилці стенди не поламались, але все гаразд. Обов"язково буду ще звертатись в компанію і колегам рекомендувати. 

Оксана,

Щиро дякую за прекрасну роботу. Замовила 16 стендів у свій кабінет. Все виготовлено на високому рівні. Рекомендую всім замовляти стенди саме на цьому сайті, адже тут великий вибір матеріалу, прекрасний друк, сучасне і якісне оформлення, швидка доставка.

Ірина,

Стенды красочные, качественные, очень понравились!

Короткова Светлана Григорьевна,

Огромное спасибо за высокопрофессиональное выполнение заказа-стенды для кафедры иностранных языков лицея.Корректное общение и желание удовлетворить запросы клиента-залог будущего сотрудничества нашего коллектива с компанией АВК!

Багатопрофільний Ліцей,

Педагогічний та учнівський колектив школи-інтернату висловлює вдячність та щиру подяку всім працівникам компанії АВК стенд за виготовлені для школи стенди та таблички для класів і кабінетів. Заказ було виготовлено швидко, враховано всі наші побажання, ще й отримали велику знижку, що дуже важливо для нас.
Нехай світлими і чистими будуть Ваші помисли, а всі справи добрими. Віддані нам тепло і душевна доброта обов’язково повернуться до Вас. Хай всім Вам завжди щастить у житті і в роботі, хай біди і негаразди обминають Ваш дім.

З повагою від імені учнів та співробітників школи-інтернату.

Махура Світлана, м. Кремінна

Стенди отримала. Роботою дуже задоволена. Дякую за оперативність, терпіння й розуміння. Бажаю натхнення в роботі.

Ткаченко Світлана,

 

 

Будь-ласка заповніть поля розташовані нижче
Обов"язкові поля відмічені *