Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Відгуки


-Замовляла комплект стендів "Тарас Шевченко". Сьогодні отримала своє замовлення Новою поштою. Дуже вдячна компанії за гарну роботу. Якість стендів та обслуговування на висоті. Стенди яскраві, дуже гарно виглядають. В комплекті був набір кріплень і каталоги з продукцією, що стало приємною несподіванкою. Окремо хочу подякувати за гарну упаковку, дуже переживала, щоб при пересилці стенди не поламались, але все гаразд. Обов"язково буду ще звертатись в компанію і колегам рекомендувати. 

Оксана,

Спасибо большое стенды очень красивые,всем детям и родителям понравились

Татьяна Лукьянчук, САРАТА,

Спасибо за стенды для кабинета начальной школы. Качественно, красиво, ярко. Изготовили и доставили в короткие сроки. Приятные и вежливые менеджеры. ЗОШ № 92 г. Одесса.

Остапчук Оксана, Одесса

Чудова робота. Швидко, якісно, красиво. Дякую!

Світлана, Волинь,
 
 
-Глава города Орловский Владимир Казимирович
и коллектив Новоазовского городского совета
выражает благодарность коллективу компании АВКстенд за оперативную и качественную работу по выполнению полиграфической продукции для нашей организации, за внимательное и чуткое
отношение к выполнению заказов.  

Новоазовский городской совет,

-Щиро вдячна Вам за замовлення!!! Вчора отримала. Все дойшло цілим і неушкодженим, бо було добре запаковане. Ще раз, дякую за співпрацю!!!!!

Анастасія Кабальнова,

Дуже вдячна вам. Рекомендую.стенд супер.

алена, киев

Доброго дня! Щиро дякуємо фірмі AVKSTEND за чудово зроблену роботу. Стенди сучасні, естетичні, сподобалися всім. Дякуємо всім працівникам, особливо дизайнеру, за високий професіоналізм, індивідуальний підхід до замовлення та оперативність. Окремо дякуємо за упаковку.
Бажаємо AVKSTEND успіхів і процвітання. Найближчим часом плануємо замовити наступні стенди.
З повагою школа № 3-колегіум, м. Сміла

Тетяна Анатоліївна Карло, Сміла

Стенди отримала. Роботою дуже задоволена. Дякую за оперативність, терпіння й розуміння. Бажаю натхнення в роботі.

Ткаченко Світлана,

-Дякую за стенди для кабінету біології. Сьогодні розвісили. Стенди гарні. Але дещо засмутилась, під час перевозки пошкодились на двох стендах кути. " Нова пошта" погано виконує свої обов'язки. Побажання ретельно запаковувати кути.

Наталія,

Педагогічний та учнівський колектив школи-інтернату висловлює вдячність та щиру подяку всім працівникам компанії АВК стенд за виготовлені для школи стенди та таблички для класів і кабінетів. Заказ було виготовлено швидко, враховано всі наші побажання, ще й отримали велику знижку, що дуже важливо для нас.
Нехай світлими і чистими будуть Ваші помисли, а всі справи добрими. Віддані нам тепло і душевна доброта обов’язково повернуться до Вас. Хай всім Вам завжди щастить у житті і в роботі, хай біди і негаразди обминають Ваш дім.

З повагою від імені учнів та співробітників школи-інтернату.

Махура Світлана, м. Кремінна

ПРИНОСИМ БОЛЬШУЮ БЛАГОДАРНОСТЬ!!!!!!! СТЕНДЫ ПОЛУЧИЛИ-ВСЁ ХОРОШО! СПАСИБО!

Кравченко Анна,

Дуже дякую за значки,для наших першокласників. Робота виконана ідеально,в корткі терміни і найголовніше що прислухалися до наших побажань. Також хочу відмітити відмінну роботу дівчат по телефону. Вони дуже уважні і ввічливі. Дякую.

Анна, Клевань

Від імені батьківського комітету класу (ЗОШ № 5 м.Кам'янець-Подільський) дякую за якісне та швидке виконання замовлення і надійне пакування (стенди для кабінету української мови та літератури). Послугами АВК успішно користуємось вдруге.

Рощупкін Олег Борисович ,

Одержала замовлення. Коли відкрила, була приємно здивована. Не сподівалася, що вони на стільки гарні в оригіналі. Робота високої якості. Стенди просто супер! Замовляйте і не прогадаєте!!!

Oksana, Тернопільська обл.

 

 

Будь-ласка заповніть поля розташовані нижче
Обов"язкові поля відмічені *