Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект “Революція свідомості” (2040813)

стенди для школи купити, стенди для школи замовити, стенди для кабінету, стенди для шкільного кабінету, оформлення кабінетів, оформлення шкільного кабінету, стенды для школы купить, стенды для школы заказать, стенды для кабинета, стенды для школьного кабинета, стенды для школы, стенд история Украины, стенд історія України, стенд для кабінету історії, стенд для кабинета истории, стенд для школьных кабинетов купить, стенд для шкільних кабінетів купити, революція свідомості, революція гідності, Україна

Код: 2040813

Комплект стендів “Революція свідомості”:

1. Герб – 2 шт. по 26х18см – по 60 грн./шт.

2. Стрічка – 145х25см – 315 грн.

3. “Віра є джерело….” –  90х50см – 345 грн.

4. 10 заповідей Нової України –  45х60см – 230 грн.

5.”Революція гідності…” – 90х50см – 345 грн.

Загальна сума – 1355 грн.

При замовленні цілого комплекту без змін загальна сума: 1300 грн.

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.