Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект адміністративних стендів (2010031)

Комплект адміністративних стендів для школи , адміністративні стенди для школи купити, замовити, Комплект административных стендов для школы, административные стенды для школы купить, заказать, , Слава Україні, Героям слава, воїни АТО, пам'ятаємо героїв, війна на сході України, стенди в пам’ять воїнів, військових, Слава Украине, Героям слава, воины АТО, помним героев, война на востоке Украины, стенды в память воинов, военных,

Код: 2010031

Комплект адміністративних стендів:

1. Стрічка – 145х25 см – 300 грн.

2. Ми пам’ятаємо… – 120х85 см, 7 кишеньок А4 – 935 грн.

Загальна сума: 1235 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 1225 грн.

 

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.