Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для сільської ради (4010001)

стенди для сільської ради, стенды для сельрад, Комплект стендов для сельского совета. Комплект стендів для сільської ради. Комплект стендов для органов местного самоуправления. Комплект стендів для органів місцевого самоврядування, стенды длля ЖЕКа, стенди для ЖРЕПу

Код: 4010001

Комплект стендів для сільської ради  (Комплект стендов для сельского совета):

1. Вітаємо – 32х42 см, 1 кишенька А4- 160 грн.

2. Зразки написання заяв – 55х75см, 4 кишеньки А4 – 470 грн.

3. Сільська рада інформує – 80х80 см, 6 кишеньок А4 – 705 грн.

4. Державна символіка України – 55х75 см – 320 грн.

Загальна сума – 1655 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 1605 грн.

 

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.