Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Куточок студента / Учнівський куток (3030003)

куток студента, куточок, стенди для кабінету, учнівський куток, для ВНЗ, для ВУЗу, для університету, університета, універа, Україна, купити, замовити; угол студента, уголок, стенды для кабинета, ученический уголок, для вузов, для ВУЗа, для университета, универа, Украина, купить, заказать;

Код: 3030003

А) Куточок студента – 80х60 см, 3 кишеньки А4 – 475 грн.

Б) Учнівський куток – 80х60 см, 3 кишеньки А4 – 475 грн.

 

Для виготовлення основи стенду використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.