Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для кабінету української літератури (2041360)

Стенди для кабінету української літератури замовити, Стенди для кабінету української мови замовити, Стенди для кабінету української літератури купити, Стенди для кабінету української мови купити, стенд для шкільних кабінетів купити, стенд для шкільних кабінетів замовити, українська мова, українська література, Стенды для кабинета украинской литературы заказать, Стенды для кабинета украинского языка заказать, Стенды для кабинета украинской литературы купить, Стенды для кабинета украинского языка купить, стенд для школьных кабинетов купить, стенд для школьных кабинетов заказать, украинский язык, украинская литература, Україна, Украина,  стенд Шевченко, стенд Шевченко,

Код: 2041360

Комплект стендів для кабінету української літератури:

1. Тарас Шевченко – 100х80 см – 565 грн.

2. Іван Франко – 100х80 см – 565 грн.

3. Леся Українка – 100х80 см – 565 грн.

4. Василь Сухомлинський – 100х80 см – 565 грн.

Загальна сума: 2260 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 2195 грн.

  

Для виготовлення основи стенду використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за Вашим бажанням. 

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.