Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для кабінету всесвітньої історії (2042402)

Первісна доба, період античної епохи, нова історія, новітня історія, епоха середньовіччя, стародавній єгипет, давні індія та китай, Первобытная эпоха, период античной эпохи, новая история, новейшая история, эпоха средневековья, древний Египет, древние Индия и Китай, стенди у кабінет всесвітньої історії, для оформлення кабінету з світової історії, стенды в кабинет всемирной истории, для оформления кабинета с мировой истории, періодизація всесвітньої історії, світовий історичний процес, периодизация всемирной истории, мировой исторический процесс, стенди для школи купити, стенди для школи замовити, стенди для кабінету, стенди для шкільного кабінету, оформлення кабінетів, оформлення шкільного кабінету, стенды для школы купить, стенды для школы заказать, стенды для кабинета, стенды для школьного кабинета,

Код: 2042402

Комплект стендів для кабінету всесвітньої історії:

1. Первісна доба – 78х90 см – 515 грн.

2. Період Античної епохи – 78х90 см – 515 грн.

3. Епоха Середньовіччя – 78х90 см – 515 грн.

4. Нова історія – 78х90 см – 515 грн.

5. Новітня історія – 78х90 см – 515 грн.

6. Стародавній Єгипет – 78х90 см – 515 грн.

7. Давні Індія та Китай – 78х90 см – 515 грн.

Загальна ціна: 3605 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 3390 грн.

 

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.