Меню
 
vpv
vpv

vpv

dydakt

Комплект адміністративних стендів (2010033)

Комплект адміністративних стендів для школи , адміністративні стенди для школи купити, замовити, Комплект административных стендов для школы, административные стенды для школы купить, заказать, профспілковий куток, методична робота, атестація педагогічних кадрів, профсоюзный уголок, методическая работа, аттестация педагогических кадров,

Код: 2010033

Комплект адміністративних стендів:

1. Профспілковий куток – 60х85 см, 2 кишеньки А4, 1 кишенька А5 – 485 грн.

2. Методична робота – 60х85 см, 4 кишеньки А4 – 535 грн.

3. Атестація педагогічних кадрів –  60х85 см, 2 кишеньки А4, 1 кишенька А3 – 520 грн.

Загальна сума: 1540 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 1510 грн.

 

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.