Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для оформлення групи “Яблучко” (1021018)

стенди для ДНЗ, стенди для садочка купити, стенди у групу замовити, стенды для ДУЗ, стенды для сада купить, стенды в группу заказать, стенди для дитячого садочка, стенды для детского сада, Україна, Украина, комплект стендів для оформлення групи, комплект стендов для оформления группы, Україна, Украина, родительский уголок купить, стенд для родителей заказать, стенд для батьків замовити, стенд в дитячий садочок, батьківський куточок купити, куточок природи, календар погоди, стенд куток чергових, куточок чергових для садочка, стенди для садочків, стенд уголок дежурных, уголок дежурных для детского сада, стенд наші ліжечка, стенд наші столики, наші стільці, стільчики, наші рушнички, стенд наши кроватки, стенд наши столики, наши стулья, стульчики, наши полотенца, наші горщики, наши горшочки, стенд вітаємо, стенд поздравляем, поздравительный стенд, стенд с днем рождения, стенд з днем народження, майстерня талантів, талановиті пальчики, стенд для ліплення, вправні рученята, стенд для малюнків, стенд для аплікацій, мастерская талантов, талантливые пальчики, стенд для лепки, искусные ручки, стенд для рисунков, стенд для аппликаций, Україна, Украина,

Код: 1021018

Комплект стендів для оформлення групи “Яблучко”:

1. Табличка на групу – 30х20 см – 70 грн.

2. Наші ліжечка – 40х45 см, 1 кишенька А5 – 195 грн.

3. Вітаємо – 35х40 см, 1 кишенька А5 – 160 грн.

4. Наші рушнички та гребінці – 40х45 см, 1 кишенька А5 – 195 грн.

5. Талановиті пальчики – 80х70 см, 1 об’ємна кишенька А4, 25 акрилових поличок для ліплення – 790 грн.

6. Для мам і тат, що ведуть до нас малят – 100х96 см, 2 кишеньки А5, 2 кишеньки А4 – 810 грн.

Загальна сума: 2220 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 2110 грн.

 

Для виготовлення основи стенду використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5 або А-4  формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.