Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для кабінету хімії (2041524)

стенди з хімії, стенди для оформлення кабінету хімії,стенди у шкільний кабінет хімії, стенды по химии, стенды для оформления кабинета химии, стенды в школьный кабинет химии, Україна, Украина,  таблица Менделеева, електрохімічний ряд напруг, стенд розчинність солей, таблица Менделеева, электрохимический ряд напряжений, стенд растворимость солей, Україна, Украина,  стенди для школи купити, стенди для школи замовити, стенди для кабінету, стенди для шкільного кабінету, оформлення кабінетів, оформлення шкільного кабінету, стенды для школы купить, стенды для школы заказать, стенды для кабинета, стенды для школьного кабинета, Україна, Украина,  кількісні величини в хімії, складні неорганічні речовини, типи хімічних реакцій, класифікація органічних речовин, якісні реакції на аніони та катіони, количественные величины в химии, сложные неорганические вещества, типы химических реакций, классификация органических веществ, качественные реакции на анионы и катионы, Україна, Украина,

Код: 2041524

Комплект стендів для кабінету хімії:

1. Електрохімічний ряд напруг металів – 140х30 см – 305 грн.

2. Ряд кислот за їх силою – 140х30 см – 305 грн.

3. Правила техніки безпеки під час роботи в кабінеті хімії – 75х90 см – 490 грн.

4. Класний куточок – 100х69 см, 1 кишенька 7х7 см, 3 кишеньки А5, 2 кишеньки А4 – 700 грн.

5. Взаємозв’язок між деякими фізичними величинами – 75х90 см – 490 грн.

6. Періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва – 142х100 см – 930 грн.

7. Таблиця розчинності солей, кислот та основ у воді – 120х100 см – 790 грн.

Загальна сума: 4010 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 3770 грн.

 

Для виготовлення основи стенду використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.