Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для кабінету хімії румунською мовою (2041507)

стенди для школи купити, стенди для школи замовити, стенди для кабінету, стенди для шкільного кабінету, оформлення кабінетів, оформлення шкільного кабінету, стенды для школы купить, стенды для школы заказать, стенды для кабинета, стенды для школьного кабинета, стенди румунською мовою, стенды на румынском языке

Код: 2041507

Комплект стендів для кабінету хімії румунською мовою:

1. Правила техніки безпеки – 90х80 см – 475  грн.

2. Типи хімічних реакцій  – 90х80 см – 475 грн.

3. Генетичний зв’язок  – 90х80 см – 475 грн.

Загальна сума: 1425 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 1395 грн.

 

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.