Меню
 
vpv
vpv

vpv

dydakt

Комплект стендів для кабінету інформатии (2040713)

кабінет інформатики, оформлення кабінету інформатики, стенди з інформатики, стенди для кабінету інформатики, купити, замовити, кабинет информатики, оформление кабинета информатики, стенды по информатике, стенды для кабинета информатики, купить, заказать, Україна, Украина,  стенди для школи купити, стенди для школи замовити, стенди для кабінету, стенди для шкільного кабінету, оформлення кабінетів, оформлення шкільного кабінету, стенды для школы купить, стенды для школы заказать, стенды для кабинета, стенды для школьного кабинета, Україна, Украина,

Код: 2040713

Комплект стендів для кабінету інформатики:

1. Цитата – 100х20 см – 180 грн.

2. Державна символіка – 60х80 см – 370 грн.

3. Техніка безпеки – 60х80 см, 1 кишенька А5, 1 кишенька А4 – 430 грн.

Загальна сума: 980 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 960 грн.

 

 

Для виготовлення стенду використано пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення надруковане на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використано “кишеньки”. Вони виготовлені з прозорого акрилового пластику та прикріплені до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.