Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Стенд “Каса букв” (2020044)

Науково-педагогічний проект Інтелект України, нова програма початкової школи, Научно-педагогический проект Интеллект Украины, новая программа начальной школы, нова українська школа, НУШ, новая украинская школа, стенди для нової школи, посібники для нової школи, друк для нової школи, стенды для новой школы, пособия для новой школы, печать для новой школы, матеріали для нової української школи, материалы для новой украинской школы, стенд хатка, стенд букви, стенди для початкової школи замовити, стенди для школы, стенди для молодшої школи купити, стенды для начальной школы заказать, стенды для школы, стенды для младшей школы купить, алфавіт, алфавит

Код 2020044

Стенд “Каса букв” – 70х80см, 33 кишеньки 5,5х5,5см – 855 грн.

Стенд “Каса букв” – 98х86см, 33 кишеньки 6,5х6,5см – 1025 грн.

Додатково можна замовити літери для кишеньок: 

літери

3 ламіновані аркуші А4 – 45 грн.

Загальна сума з літерами:

Стенд “Каса букв” – 70х80см, 33 кишеньки 5,5х5,5см, 3 ламіновані А4 – 900 грн.

Стенд “Каса букв” – 98х86см, 33 кишеньки 6,5х6,5см, 3 ламіновані А4 – 1070 грн.

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.