Меню
 
vpv
vpv

vpv

dydakt

Магнітний посібник “Кругообіг води в природі”(1030004)

стенди для ДНЗ купити, стенди для ДНЗ замовити, стенди для дитячого садка, посібник для ДНЗ купити, посібники для дитячого садочку заказать, пособие для ДУЗ купить, пособия для детского сада замовити, кругообіг, круговорот

Відповідно до теми посібника, в комплект додаються ламіновані картинки на магнітах, які зручно кріпляться до основи в будь-якому місці.

1030004_1

В комплект даного посібника, додається текст казки про подорож крапельки, що дозволяє в доступній формі розповісти дітям, як відбувається кругообіг води в природі.

Код: 1030004

1. Ціна основи – 720 грн.

2. Ламінований аркуш А4 з магнітами: 20 грн.

Загальна ціна: 740 грн.

 

Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.