Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект об’ємних стендів “Мій настрій” (2020165)

смайл, смайлик, смайлики, настрій, стенди настрою, наш настрій, радість, щастя, сум, смуток, серйозний; смайл, смайлик, смайлики, настроение, стенды настроения, наше настроение, радость, счастье, печаль, грусть, серьезный, smile, уголок настроения, куточок настрою, стенди для початкової школи замовити, стенди для школы, стенди для молодшої школи купити, стенды для начальной школы заказать, стенды для школы, стенды для младшей школы купить, Україна, Украина, Науково-педагогічний проект Інтелект України, нова програма початкової школи, Научно-педагогический проект Интеллект Украины, новая программа начальной школы, нова українська школа, НУШ, новая украинская школа, стенди для нової школи, посібники для нової школи, друк для нової школи, стенды для новой школы, пособия для новой школы, печать для новой школы, матеріали для нової української школи, материалы для новой украинской школы, фотообои, обои, оформление класса, кабинета, обої шпалери, фотошпалери, оформлення класу, кабінету, природничо-інформаційний центр, естественно-информационный центр,

Код: 2020165

Дані стенди допоможуть у створенні позитивної атмосфери у класі.

Вони виготовлені з пластику ПВХ, товщиною 3 мм. У них об’ємні кріплення, завдяки чому вони не прилягають щільно до стіни, що дає можливість легко кріпити прищепку з іменем або фотографією дитини, у якої настрій відповідає обраному сонечку.

За Вашим бажанням, ми можемо роздрукувати на картоні і заламінувати імена або фотографії дітей Вашого класу.

 

Комплект об’ємних стендів “Мій настрій”:

1. Стрічка “Мій настрій” (об’ємна) – 58х21 см – 160 грн.

Стрічка “Мій настрій” (об’ємна) – 78х28 см – 250 грн.

2. Смайл “Сонечко” (об’ємний) – 6 шт по 30х30 см – по  155 грн/шт = 930 грн.

Смайл “Сонечко” (об’ємний) – 6 шт по 40х40 см – по  230 грн/шт = 1380 грн.

Загальна сума: 1090 грн (менший розмір)    або      1630 грн (більший розмір)

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 1025 грн (менший розмір)    або      1535 грн (більший розмір)

 

Для виготовлення основи стенду використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. 

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.