Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для молодшої школи (2020107)

стенди для початкової школи замовити, стенди для школы, стенди для молодшої школи купити, стенды для начальной школы заказать, стенды для школы, стенды для младшей школы купить, Україна, Украина, сиди правильно, класний куток, куточок для батьків, державна символіка, календар погоди, кращі роботи, куточок читача, алфавіт, сиди правильно, классный уголок, уголок для родителей, государственная символика, календарь погоды, лучшие работы, уголок читателя, алфавіт, Україна, Украина, стенди для школи купити, стенди для школи замовити, стенди для кабінету, стенди для шкільного кабінету, оформлення кабінетів, оформлення шкільного кабінету, стенды для школы купить, стенды для школы заказать, стенды для кабинета, стенды для школьного кабинета, Україна, Украина,

Код: 2020107

Комплект стендів для молодшої школи:

1. Алфавіт – 55х70 см – 325 грн.

2. Сиди правильно – 55х70 см – 325 грн.

3. Державна символіка України – 90х70 см – 470 грн.

4. Кращі роботи – 90х70 см, 2 кишеньки 68х15 см – 595 грн.

5. Класний куточок – 115х70 см, 2 кишеньки А5, 3 кишеньки А4 – 710 грн.

6. Календар природи – 115х70 см, 2 кишеньки А4 – 625 грн.

Загальна сума: 3050 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 2900 грн.

 

  

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.