Меню
 
vpv
vpv

vpv

dydakt

Мій настрій (2020191)

смайл, смайлик, смайлики, настрій, стенди настрою, наш настрій, радість, щастя, сум, смуток, серйозний; смайл, смайлик, смайлики, настроение, стенды настроения, наше настроение, радость, счастье, печаль, грусть, серьезный, smile, уголок настроения, куточок настрою, стенди для початкової школи замовити, стенди для школы, стенди для молодшої школи купити, стенды для начальной школы заказать, стенды для школы, стенды для младшей школы купить, Україна, Украина, Науково-педагогічний проект Інтелект України, нова програма початкової школи, Научно-педагогический проект Интеллект Украины, новая программа начальной школы, нова українська школа, НУШ, новая украинская школа, стенди для нової школи, посібники для нової школи, друк для нової школи, стенды для новой школы, пособия для новой школы, печать для новой школы, матеріали для нової української школи, материалы для новой украинской школы, фотообои, обои, оформление класса, кабинета, обої шпалери, фотошпалери, оформлення класу, кабінету, природничо-інформаційний центр, естественно-информационный центр,

Код: 2020191

Дані стенди допоможуть у створенні позитивної атмосфери у класі.

Вони виготовлені з пластику ПВХ, товщиною 3 мм. У них об’ємні кріплення, завдяки чому вони не прилягають щільно до стіни, що дає можливість легко кріпити прищепку з іменем або фотографією дитини, у якої настрій відповідає обраному грибочку.

За Вашим бажанням, ми можемо роздрукувати на картоні і заламінувати імена або фотографії дітей Вашого класу.

 

Варіант А):

Мій настрій (об’ємний) – 58х144 см – 800 грн.

 

Варіант Б):

1. Стрічка “Мій настрій” (об’ємна) – 58х21 см – 160 грн.

2. Смайл “Грибочок” (об’ємний) – 3 шт по 40х40 см – по  230 грн/шт = 690 грн.

Загальна сума: 850 грн.

 

Для виготовлення основи стенду використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. 

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.