Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для початкової школи (2020211)

стенди для початкової школи замовити, стенди для школы, стенди для молодшої школи купити, стенды для начальной школы заказать, стенды для школы, стенды для младшей школы купить, Україна, Украина, сиди правильно, класний куток, куточок для батьків, державна символіка, календар погоди, кращі роботи, куточок читача, алфавіт, сиди правильно, классный уголок, уголок для родителей, государственная символика, календарь погоды, лучшие работы, уголок читателя, алфавіт, Україна, Украина, Науково-педагогічний проект Інтелект України, нова програма початкової школи, Научно-педагогический проект Интеллект Украины, новая программа начальной школы, нова українська школа, НУШ, новая украинская школа, стенди для нової школи, посібники для нової школи, друк для нової школи, стенды для новой школы, пособия для новой школы, печать для новой школы, матеріали для нової української школи, материалы для новой украинской школы, фотообои, обои, оформление класса, кабинета, обої шпалери, фотошпалери, оформлення класу, кабінету, природничо-інформаційний центр, естественно-информационный центр,

Код: 2020211

Комплект стендів для початкової школи:

1. Алфавіт – 55х70 см – 330 грн.

2. Державна символіка України – 55х70 см – 330 грн.

3. Сиди правильно – 55х70 см – 330 грн.

4. Компоненти дій – 60х70 см – 330 грн.

5. Куточок природи – 85х55 см, 1 кишенька А5, 3 стрілочки, які крутяться – 460 грн.

6. Одиниці виміру – 60х70 см – 330 грн.

7.  Класний куточок (А) – 90х82 см, 5 кишеньок А4 – 710 грн.

або

Класний куточок (Б) – 120х82 см, 7 кишеньок А4 – 950 грн.

Загальна сума А: 2820 грн      або       Загальна сума Б: 3060 грн.

 

При замовленні повного комплекту А без змін загальна сума: 2680 грн.

При замовленні повного комплекту Б без змін загальна сума: 2910 грн.

 

 

Для виготовлення основи стенду використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.