Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для кабінету хімії (2041512)

стенди для школи купити, стенди для школи замовити, стенди для кабінету, стенди для шкільного кабінету, оформлення кабінетів, оформлення шкільного кабінету, стенды для школы купить, стенды для школы заказать, стенды для кабинета, стенды для школьного кабинета, стенди для кабінету хімії, стенди для оформлення кабінету хімії, купити, замовити, стенды для кабинета химии, стенды для оформления кабинета химии, купить, заказать,

Код: 2041512

Комплект стендів для кабінету хімії:

1. Складні неорганічні речовини – 75х90 см – 490 грн.

2. Класифікація органічних речовин – 75х90 см  – 490 грн.

Загальна сума: 980 грн.

 

При замовленні повного комплекту без змін загальна сума: 970 грн.

 

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.