Меню
 
vpv
vpv

vpv

dydakt

Відгуки

 
- Спасибі, дуже сподобалося. Сьогодні отримали та вже и розмістили у класі. Фото додається. Були здивовані тим, що додавалося й кріплення. Ще раз дякую!!!

Надежда,

Дуже задоволена отриманим стендом. Буду рекомендувати . Дякую за якісне та швидке замовлення.

Оксана ,НЕТІШИН,

Спасибо большое стенды очень красивые,всем детям и родителям понравились

Татьяна Лукьянчук, САРАТА,

Спасибо всем работникам этой компании АВК стенд,а дминистрации и особая благодарность дизайнерам за терпение и прихоти моему заказу. Спасибо за понимание, за четкость выполнение работы,за оформление, за быстроту и доставку. Рекомендую 100%.

Инна, пгт Березнеговатое

Замовляла стенди з української мови та літератури. Дуже сподобались. Точнісінько такі ж яскраві, красиві, як на сайті. Тому дуже Вам дякую за якість, оперативність, уміння швидко вирішити проблеми, які, на жаль, сталися (один стенд був пошкоджений, але це провина перевізника)!Дякую! Рекомендую.

Леся,

Стенди отримала. Роботою дуже задоволена. Дякую за оперативність, терпіння й розуміння. Бажаю натхнення в роботі.

Ткаченко Світлана,

Спасибо за стенды для кабинета начальной школы. Качественно, красиво, ярко. Изготовили и доставили в короткие сроки. Приятные и вежливые менеджеры. ЗОШ № 92 г. Одесса.

Остапчук Оксана, Одесса

Дякуємо. Гарненький стенд!

Ірина, ДНЗ №623, Київ

Стенди отримала. Всiм дякую. Дуже сподобався дизайн, обслуговування.На все добре !

Добрянська Надія Василівна,

Доброго дня.Дуже дякую за стенди.Отримала чудові ,сучасні стенди для початкових класів.Дуже задоволена дівчатами які оперативно,з високим професіоналізмом виконували свою роботу.Сподобалось ,що ви потурбувались щоб стенди прийшли неушкоджені.якісно спаковані.Бажаю Вам успіхів і процвітання у Вашій роботі.Молодці!!!

Марина, C.Малі Копані,Голопристанського р-ну,Херсонської обл.

Стенды красочные, качественные, очень понравились!

Короткова Светлана Григорьевна,

Шановні співробітники avkstend, дякую вам за вашу професійну роботу! Стенди виготовили за моїми побажаннями швидко і якісно. Пакування прекрасне. Дуже задоволена, дякую!

Алла, сел. Ярова

Щиро дякую за прекрасну роботу. Замовила 16 стендів у свій кабінет. Все виготовлено на високому рівні. Рекомендую всім замовляти стенди саме на цьому сайті, адже тут великий вибір матеріалу, прекрасний друк, сучасне і якісне оформлення, швидка доставка.

Ірина,

Дуже дякую вам за вашу працю. Отримала дуже гарний стенд(класний куток). Все було дуже надійно запаковано, чесно кажучи хвилювалась, але все гаразд .Рекомендую, не бійтесь, замовляйте.

Світлана Душко, Кам'янське (Дніпродзержинськ)

Отримали наше замовлення. Все чудово! Якість відмінна! Нам дуже приємно з Вами співпрацювати! Сподіваємось, що це було перше, але не останнє замовлення! Щиро дякуємо!

Климчук Наталія,

-Замовляла комплект стендів "Тарас Шевченко". Сьогодні отримала своє замовлення Новою поштою. Дуже вдячна компанії за гарну роботу. Якість стендів та обслуговування на висоті. Стенди яскраві, дуже гарно виглядають. В комплекті був набір кріплень і каталоги з продукцією, що стало приємною несподіванкою. Окремо хочу подякувати за гарну упаковку, дуже переживала, щоб при пересилці стенди не поламались, але все гаразд. Обов"язково буду ще звертатись в компанію і колегам рекомендувати. 

Оксана,

Щиро дякую за стенди для кабінету історії. Вони оригінальні за дизайном, виготовлені якісно, інформаційний матеріал цілком відповідає програмі. Дуже задоволена швидким терміном виконання заказу. Особиста подяка Олені Феліксівні. Колективу бажаю творчої наснаги в роботі
Таміла, Одеська область, Великоплосківський НВК.

Таміла, Великоплоське Одеська область

Дуже вдячна вам. Рекомендую.стенд супер.

алена, киев

Чудова робота. Швидко, якісно, красиво. Дякую!

Світлана, Волинь,

Дякуємо за якісні стенди, які стали окрасою нашого закладу!

Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, Бобровиця

Ти шукаєш стенди в гуглі,
на сторінках у VK?
Зупинись: ми презентуєм:
Кращі стенди в АВК!!!!

Дякуємо за роботу. Успіхів і творчої наснаги!!!

Завадська Людмила,

Мені сподобалась професійна, відповідальна своєчасна робота колективу Компанії AVK-stend і саме головне, щира відкритість до клієнта – бути почутим. Таке ставлення до клієнта надає мотивацію на подальшу співпрацю і рекомендацію.
З Повагою, комерційний директор
Company PPH ŻEL- POL spółka z.o.o. / POLAND

Станіслав ,

Добрий день! Дякую за замовлення. Якість та сервіс приємно вразили. Надаю фотозвіт

Олена, Муровані Курилівці

Хотим присоединиться к положительным отзывам о стендах и работе компании.Стенды получились очень красивые и яркие.И отдельная благодарность за кратчайшие сроки достави! ОНВК№67 Одесса

ОНВК №67,

Замовляли стенди в сільську раду.Дуже вдячні компанії за якісну роботу
Стенди дуже гарні, мають повний комплект кріплення.Консультанти врахували всі наші побажання.А головне що доіхали без пошкоджень.Спасибі велике!!!Ободівська сільська рада рекомендує стенди компанії АВК стенд.

Ольга, c.Ободи Білопільський район Сумська область

Доброго дня! Хочу подякувати за професійну та якісну роботу, гарний дизайн та інформаційне наповнення. Ми замовляли стенди в кабінет української мови та літератури. Роботою задоволені. Замовлення виконали швидко та якісно, доставка Новою поштою недорого. Стенди гарно запаковані,, пошкоджень немає. Хотілось побажати запроваджувати систему знижок для постійних клієнтів. Успіхів!

Юрій Лушин, м. Миргород Полтавська область

Щиро дякую,за табличку,дуже сподобалась.Якість хороша,.Обов*язково буду ще замовляти.

Сергій, с.Гоголеве,Полтавська обл.

Щиро дякую за вчасну і якісну роботу! Особлива подяка дівчатам , які брали замовлення. Буду ще звертатись і рекомендувати колегам.

Оксана, м.Кролевець

ПРИНОСИМ БОЛЬШУЮ БЛАГОДАРНОСТЬ!!!!!!! СТЕНДЫ ПОЛУЧИЛИ-ВСЁ ХОРОШО! СПАСИБО!

Кравченко Анна,

-Дякую за стенди для кабінету біології. Сьогодні розвісили. Стенди гарні. Але дещо засмутилась, під час перевозки пошкодились на двох стендах кути. " Нова пошта" погано виконує свої обов'язки. Побажання ретельно запаковувати кути.

Наталія,

Дякую за стенди для кабінету біології. Дуже гарні, високої якості.Прийшли надійно запаковані, дуже швидко.Дякуємо за бездоганну роботу.

Лілія,

Сьогодні отримала набір стендів для кабінету англійської мови та державні символи. Дякую за чудову роботу: стенди красиві та якісні. Компанія АВКстенд потурбувалася про якісне пакування стендів для доставки. Дівчатка, які приймали замовлення, дуже привітні. Дякую!!!

Маркова Вікторія, с. Музикіка, Херсонська обл.

Швидко, якісно, надійно! Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Цена и описание актуальны
Заказ выполнен в срок
Связались в течение дня

Жмурко Мар’яна,

Благодарю за красивую и яркую символику в кабинет английского и немецкого языков. Желаю вам, АВКстенд, процветания и постоянного развития
Website:

Мария, Измаил

Вдячна колективу за прекрасно оформлені стенди, завчасно виконану роботу і доставку. Стенди високої якості, кріплення додано, що приємно радує. Надзвичайно привітні менеджери, стараються задовільнити будь-які побажання замовника (змінювала текст, додавала свій варіант надпису), жодних проблем не виникало, навпаки, лише сприяння, оперативність виконаного макету і вдалий дизайн. Дякую!!!!

Світлана, Новий Розділ

Вже замовили для нашої школи другий комплект стендів в предметний кабінет. Стенди високої якості. гарний дизайн, поліграфія.
Високий науковий зміст та відповідність шкільній програмі. Рекомендую всім. Одні з найкращих стендів в Україні. Дуже вдячні компанії АВК-стенд.

Юрій Лушин, м. Миргород Полтавська область

Від імені батьківського комітету класу (ЗОШ № 5 м.Кам'янець-Подільський) дякую за якісне та швидке виконання замовлення і надійне пакування (стенди для кабінету української мови та літератури). Послугами АВК успішно користуємось вдруге.

Рощупкін Олег Борисович ,
 
Щиро дякуємо за стенди. Робота якісна, виконано за короткий термін, якісно запаковано для транспортування. Наснаги в подальшій роботі. З Різдвом та Новим роком!
Колектив Вугледарської ЗОШ № 3

Наталя,

Замовляла стенди в кабінет зарубіжної літератури. Перед тим ретельно вивчила пропозиції багатьох компаній. Зупинила свій вибір на стендах компанії АВКстенд. Замовлення отримала і разом з ним отримала велике задоволення:якість бездоганна, сучасний дизайн, стенди гарні, кольори яскраві. Кріплення додано, що приємно радує. Стенди якісно запаковані. Приємний в обслуговуванні менеджер. Тому вдячна колективу за прекрасно оформлені стенди, завчасно виконану роботу і доставку.

Ольга, Братське

Огромное спасибо за высокопрофессиональное выполнение заказа-стенды для кафедры иностранных языков лицея.Корректное общение и желание удовлетворить запросы клиента-залог будущего сотрудничества нашего коллектива с компанией АВК!

Багатопрофільний Ліцей,

Колектив школи № 3-колегіуму висловлює щиру вдячність всім працівникам компанії АВК стенд за виготовлення стендів та табличок. Дякуємо менеджеру та дизайнеру за індивідуальний підхід до замовлення, де враховано всі побажання та потреби. Розробляли власні стенди, жодних проблем не виникало, нас чудово розуміли, оперативно створювали макет і вносили всі поправки. Дизайн підібрано зі смаком та оригінальністю. З компанією АВК стенд співпрацюємо вже 5 років. Рекомендуємо.

Тетяна Карло, школа № 3-колегіум, Сміла

Доброго дня! Хочу поділитися своїми враженнями від співробітництва з компанією АВКстенд. Я замовляла серію стендів, присвячених 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. В мене були деякі зауваження щодо текстового оформлення одного із стендів, всі мої зауваження і побажання взяли до уваги і недоліки були усунені. Була приємно здивована, що вже через тиждень готові стенди були у поштовому відділенні мого міста. Дякую Вашій компанії за індивідуальний підхід до клієнтів, оперативність і високий професіоналізм!

Юлія,

Замовляла в дитячий садок наклейки на шафи.Якість чудова, обслуговування супер.Що саме характерно, що вони є прорізними в багатьох виробників такої послуи немає (називається вирізай сам) Дякую вам за роботу.Рекомендую.

Олена, Боярка

Щиро дякую за стенди для театральної студії "Зорепад". Робота виконана швидко та якісно. Стенди дуже сподобалися і вихованця, і батькам, і колегам. Виглядають сучасно і естетично.
Бажаю Вам творчих успіхів і процвітання. Найближчим часом замовлю стенди для кабінету світової літератури.
З вдячністю, Леся Сич

Леся Сич,

Педагогічний та учнівський колектив школи-інтернату висловлює вдячність та щиру подяку всім працівникам компанії АВК стенд за виготовлені для школи стенди та таблички для класів і кабінетів. Заказ було виготовлено швидко, враховано всі наші побажання, ще й отримали велику знижку, що дуже важливо для нас.
Нехай світлими і чистими будуть Ваші помисли, а всі справи добрими. Віддані нам тепло і душевна доброта обов’язково повернуться до Вас. Хай всім Вам завжди щастить у житті і в роботі, хай біди і негаразди обминають Ваш дім.

З повагою від імені учнів та співробітників школи-інтернату.

Махура Світлана, м. Кремінна

Дякую за стенди. Якісно, оперативно. Сучасний дизайн, яскраві кольри. Удачі і процвітання вашій команді. Так тримати!

Катерина,

Вітаю. Стенди замовляла вперше на цьому сайті. Надзвичайно приємно вразили оперативністю, обслуговуванням, якістю. Дуууже задоволена!!! Окрема подяка пані Тамарі за професіоналізм та приємне обслуговування, а також за якісне пакування стендів. Бажаю всій команді творчого натхнення, успіхів та вдячних клієнтів.

Фролова Тетяна, м. Токмак Запорізька обл.

Доброго дня! Щиро дякуємо фірмі AVKSTEND за чудово зроблену роботу. Стенди сучасні, естетичні, сподобалися всім. Дякуємо всім працівникам, особливо дизайнеру, за високий професіоналізм, індивідуальний підхід до замовлення та оперативність. Окремо дякуємо за упаковку.
Бажаємо AVKSTEND успіхів і процвітання. Найближчим часом плануємо замовити наступні стенди.
З повагою школа № 3-колегіум, м. Сміла

Тетяна Анатоліївна Карло, Сміла

-Щиро вдячна Вам за замовлення!!! Вчора отримала. Все дойшло цілим і неушкодженим, бо було добре запаковане. Ще раз, дякую за співпрацю!!!!!

Анастасія Кабальнова,

Одержала замовлення. Коли відкрила, була приємно здивована. Не сподівалася, що вони на стільки гарні в оригіналі. Робота високої якості. Стенди просто супер! Замовляйте і не прогадаєте!!!

Oksana, Тернопільська обл.

Дякую за відповідальний підхід, з яким Ваша команда швидко та якісно виконала стенди для кабінету іноземної мови нашого навчального закладу, за уважність та старанність при пакуванні

Ірина , Борщів

Дуже дякую за значки,для наших першокласників. Робота виконана ідеально,в корткі терміни і найголовніше що прислухалися до наших побажань. Також хочу відмітити відмінну роботу дівчат по телефону. Вони дуже уважні і ввічливі. Дякую.

Анна, Клевань

Доброго дня! Щиро дякуємо працівникам AVKSTEND за гарну роботу. Стенди якісні, сучасні, естетичні, дуже сподобалися . Дякуємо всім працівникам за високий професіоналізм, культуру спілкування, індивідуальний підхід до замовлення . Бажаємо AVKSTEND успіхів і процвітання. Найщиріші привітання з Новим роком та Різдвом!

Наталія Хазай, селище Комишня Миргородський район

-Щиро дякуємо за швидку і красиву роботу!Замовляли стенди у кабінет світової літератури. Дуже сподобалися, якість бездоганна, стенди гарні, кольори яскраві. Будемо рекомендувати вашу компанію своїм колегам.

Валентина,

- Дякуємо за гарний стенд в нашу групу в садочку! Рекомендую, швидко та якісно!

Марина, Чернівці,

Доброго дня! Від імені батьківського комітету висловлюю щиру подяку за швидке і якісне виготовлення стендів (замовлення № 5869) та за високий рівень обслуговування, в т.ч. за надійне пакування стендів для доставки.

Рощупкін Олег, м.Кам'янець-Подільський.,

Шановні панове - співробітники фірми avkstend! Хочу вам щиро
подякувати за прекрасно зроблену Вами роботу! Сьогодні розвісила
стенди в кабінеті і отримала велику насолоду від того, що Ви зробили
все швидко , якісно, професійно, врахувавши всі мої побажання і
пропозиції. Дійшло все в прекрасному вигляді, упаковка чудова,
фурнітури вистачило, усе таке, як треба! Приємно здивована, буду
рекомендувати Вашу фірму всім, і обов'язково ще звернуся до вас, тому
що маю багато ідей.
З великою повагою і вдячністю Черноусова Ліна Миколаївна
м. Дніпропетровськ.

Черноусова Ліна Миколаївна м. Дніпропетровськ. ,
 
 
-Глава города Орловский Владимир Казимирович
и коллектив Новоазовского городского совета
выражает благодарность коллективу компании АВКстенд за оперативную и качественную работу по выполнению полиграфической продукции для нашей организации, за внимательное и чуткое
отношение к выполнению заказов.  

Новоазовский городской совет,

-Щиро дякую Вам за гарну роботу! Всі стенди якісні та красиві! Замовляла стенди для початкових класів. Ще раз дякую!!!

 

 

Будь-ласка заповніть поля розташовані нижче
Обов"язкові поля відмічені *