Меню
 
vpv
vpv
ukraine
dydakt

Комплект стендів для кабінету біології (А306)

биология, биологические стенды, біологія, біологічні стенди, стенди для кабінету біології, стенды для кабинета биологии, стенди для кабінету біології купити, кабінет біології, стенди для шкільних кабінетів замовити, стенды для кабинета биологии купить, кабинет биологии, стенды для школьных кабинетов заказать, кабінет біології, Україна, Украина,  стенди для школи купити, стенди для школи замовити, стенди для кабінету, стенди для шкільного кабінету, оформлення кабінетів, оформлення шкільного кабінету, стенды для школы купить, стенды для школы заказать, стенды для кабинета, стенды для школьного кабинета, Україна, Украина,  еволюція тваринного світу, еволюція органічного світу, еволюція рослинного світу, тваринний світ, царства живої природи, приклади класифікації рослин, приклади класифікації тварин, правила техніки безпеки, эволюция животного мира, эволюция органического мира, эволюция растительного мира, животный мир, царство живой природы, примеры классификации растений, примеры классификации животных, правила техники безопасности, Україна, Украина,

Код: А306

Комплект стендів для кабінету біології:

1. Стрічка “Класифікація тваринного світу” – 81х14 см

2. Стенд “Класифікація тваринного світу” – 81х75 см

3. Стрічка “Класифікація рослинного світу” – 81х14 см

4. Стенд “Класифікація рослинного світу” – 81х75 см

5. Стрічка “Рослини Червоної книги” – 81х14 см

6. Стенд “Рослини Червоної книги” – 81х75 см

7. Стрічка “Тварини Червоної книги” – 81х14 см

8. Стенд “Тварини Червоної книги” – 81х75 см

9. Стрічка “Еволюція рослинного світу” – 81х14 см

10. Стенд “Еволюція рослинного світу” – 81х75 см

11. Стрічка “Еволюція тваринного світу” – 81х14 см

12. Стенд “Еволюція тваринного  світу” – 81х75 см

13. Стрічка “Правила техніки безпеки” – 81х14 см

14. Стенд “Правила техніки безпеки” – 81х75 см

.

Звичайна ціна (весь комплект): 3745 грн.

Акційна ціна (весь комплект): 2810 грн.

.

Для виготовлення основи стенду використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. 

Доставка стендів здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.