Меню
 
vpv
vpv

vpv

dydakt

Настільний ляльковий театр (1030001)

103001, настольный кукольный театр, настольный театр в детский сад, детский кукольный театр, настільний кукольний театр в дитячий садок, ширма для кукольного театра

Настільна ширма з декораціями для лялькового театру, використовується у роботі з дітьми різного віку, розвиваючи у них  мову, пам’ять, комунікабельність, креативність, виховує любов до  культури та літератури.

Вона може слугувати багатофункціональним посібником при проведенні занять з математики, грамоти, розвитку зв’язного мовлення, природи та інших.

Ширма зручно складається і не займає багато  місця. З передньої і задньої сторін конструкції розміщені прозорі кишеньки, які   допомагають розміщувати декорації та героїв казкок.

дидактичний посібник, настольный кукольный театр, настольный театр в детский сад, детский кукольный театр, настільний кукольний театр в дитячий садок, ширма для кукольного театра

103001_2

Код:1030001

Настільна ширма з декораціями для лялькового театру (Настольная ширма с декорациями для кукольного театра):

1. Пластикова ширма, яка складається з 3 частин з’єднаних металевою пружинкою;
2. Змінні декорації півколом – ліс та село;
3. Змінні декорації – зимовий ліс та хатинка;
4. Комплект героїв казок: ведмідь, заєць, вовк, півень, колобок, мишка (2 шт.), курочка, їжачок, лисичка, дід, баба.

Ціна – 490 грн.

 

Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.