Меню
 
vpv
vpv

vpv

dydakt

Настільний театр тіней (1030002)

теневой театр в детский сад, настольный театр теней, стенди для ДНЗ купити, стенди для ДНЗ замовити, стенди для дитячого садка, посібник для ДНЗ купити, посібники для дитячого садочку заказать, пособие для ДУЗ купить, пособия для детского сада замовити

Настільний театр, де історії розігрують незвичайні актори – тіні.

103002_1

103002_2

 Передня стінка виготовлена таким чином, шо навіть невелика настільна лампочка добре просвічує сцену.

Герої закріплені на прозорих смужках, які непомітні при розігруванні сценки,  і в той же час, зручні для переміщення персонажів. Прозорі кишеньки, які розміщені з обох сторін ширми, призначені для розміщення додаткових декорацій та героїв вистави.

103002_3

Код: 1030002

Настільний театр тіней (Настольный театр теней):

1. Пластикова ширма, яка складається з 3 частин: 18х30см, 45х30см, 18х30см
2. Комлект персонажів: ведмідь, лисиця, колобок, курочка, півень, вовк, мишка (2 шт.), заєць, дід, баба.

Ціна – 415 грн.

 

Зображення друкується на плівці Oracal методом екологічного латексного друку.  Матеріали можуть бути українською, російською, англійською, румунською та ін. мовами, за бажанням замовника. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються “кишеньки”. Їх виготовляють з прозорого акрилового пластику та кріплять до основи стенду на певній відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату (або будь-якого іншого формату за бажанням замовника).

Доставка здійснюється Новою Поштою, оплачує доставку клієнт.

Компанія «АВКстенд» не несе відповідальності за зміст навчальних матеріалів та їх відповідність вимогам освітніх програм. Прохання: перед підтвердженням замовлення перевірити зміст обраних Вами стендів.